GÓRNIK WESOŁA

Jedyne forum dyskusyjne kibiców Górnika Wesoła


#1 2010-08-04 12:17:34

szyna

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 28
Punktów :   

Media o NAS

"Grał w Ekstraklasie, teraz czas na Górnik Wesoła

"Działacze mysłowickiego Górnika tego lata lubią zaskakiwać swoich kibiców transferami. Dziś prawdziwym hitem okazało się sprowadzenie Mateusza Sławika, który ma na swoim koncie grę w Ekstraklasie.

29-letni golkiper jest wychowankiem GKS-u Katowice i to w jego barwach zadebiutował na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. W latach 2006-2008 reprezentował barwy Górnika Zabrze. W 2007 roku został najlepszym bramkarzem Orange Ekstraklasa. Łącznie w Ekstraklasie odnotował 53 występy.


Na początku okresu przygotowawczego był przymierzany do Szczakowianki Jaworzno, ale wówczas odmówił. Teraz błyskawicznie zaakceptował warunki, które postawili mu przedstawiciele Górnika Wesoła. Kuszące były nie tylko zarobki, ale także... możliwość prowadzenia własnej szkółki bramkarskiej. Taka właśnie powstanie w Górniku, a szkoleniem bramkarzy w wieku 10-18 lat zajmie się oczywiście Mateusz Sławik."


źródło: Regionalnapilka.pl

Offline

 

#2 2010-08-04 14:24:01

szyna

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 28
Punktów :   

Re: Media o NAS

"Sławik w czwartej lidze
We wtorek roczny kontrakt z czwartoligowym Górnikiem Wesoła podpisał Mateusz Sławik były piłkarz Górnika Zabrze, GKS Katowice i Polonii Warszawa.

29-letni Sławik w Ekstraklasie rozegrał 53 meczów. Najwięcej w Górniku Zabrze, w którym przebywał przez trzy sezony. Został ulubieńcem zabrzańskiej publiki, bowiem zapewnił Górnikowi utrzymanie w Ekstraklasie. Potem przeszedł do pierwszoligowej Odry Opole, po sezonie zamienił Odrę na GKS Jastrzębie. Teraz podpisał roczny kontrakt z czwartoligowym Górnikiem Wesoła.

Oprócz reprezentowania barw Wesołęj, Sławik w Górniku założy profesjonalną szkółkę bramkarską, którą dofinansowywać będzie Górnik Wesoła. Sławik szkolić w niej będzie młodych bramkarzy w wieku od 10 do 18 lat."


źródło: Ekstraklasa.net

Offline

 

#3 2010-08-05 10:06:21

szyna

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 28
Punktów :   

Re: Media o NAS

"Mateusz Sławik trafił do czwartoligowca!

W nadchodzącym sezonie w bramce Górnika Wesoła zobaczymy Mateusza Sławika. - Ktoś powie, że to tylko IV liga. Ja podchodzę do tego z pokorą - mówi wychowanek GKS-u Katowice.

Z katowickim klubem 29-latek zresztą ostatnio trenował. - Byłem na Bukowej mniej więcej tydzień. Wierzyłem w to, że już tam zostanę. Z każdym treningiem coraz bardziej. No cóż... Stało się inaczej. Podziękowano mi - wzdycha były bramkarz m.in. Górnika Zabrze i GKS-u Jastrzębie. Później sprawy potoczyły się już szybko. - Ktoś powie, że Górnik Wesoła to tylko IV liga... Moje sportowe życie to seria wzlotów i upadków. Podchodzę do tego wszystkiego z pokorą. Jak na bramkarza, jestem w bardzo dobrym wieku, odpowiednio się prowadzę. Cały czas mam ambicje, by jeszcze coś w futbolu zdziałać - podkreśla"


źródło: SportSlaski.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wggig.pun.pl www.heaven-island.pun.pl www.piastowskimedlow.pun.pl www.moherpowerpaintballteam.pun.pl www.devils-team.pun.pl